Múlt kedd este a Szent Pál Akadémia női csapata a TFSE együttesével mérte össze az erejét hazai pályán, a Labdacsarnokban. Az első félidőben kiélezett verseny  folyt a tapasztalt ellenféllel szemben. A harmadik negyed némileg aggodalmra adott okot, ugyanis a lányok lendülete kicsit megtorpant. A harmadik negyedre több, mint 10 pontos hátrányba kerültünk. Hála Istennek és a lelkes szurkolótábornak, a lányok nem adtk fel ezen a ponton. A kitartó küzdelem meg is hozta gyümölcsét.

Miközben a lányok kitartóan dolgoztak rajta, hogy megfordítsák az állást, megérkeztek a férfi csapat tagjai, akiknek hangos szurkolása szó szerint felgyújtotta a csarnokot. Izzott a levegő, mindenki hangosan bátorította a lányokat. A bíztatás nem volt hiába: a negyedik negyed bravúros fordulatot vett a mérkőzés. Végül a lányaink 20-6-ra nyerték meg a meccs utolsó szakaszát, az utolsó percekben pedig megfordították a meccset és végül 3 ponttal nyertek. 🙂

GYŐZÖTT A HIT! A végeredmény: AJKA – Cserpes Trudi – TFSE 61-58 (negyedenként: 15-15, 14-12, 12-25, 20-6)

A következő női mérkőzésre április 5-én (csütörtökön) 18 órakor a Labdacsarnokban kerül sor a Kecskeméti KC ellen.
Várjuk sok szeretettel a szurkolókat, érdeklődőket! Gyertek minél többen!